26.05.2023

Живі динозаври Videojet 37E - каплеструменевого маркування

Наша компанія ТОВ «АТ ВІНТАЖ» готова Вам запропонувати «живих динозаврів» каплеструменевого маркування, а саме  принтери Videojet 37E.

Ціна такого принтера 20 000 грн.(без ПДВ), звичайно ми проводим передпродажну підготовку принтера його заправку нашими чорними чорнилами та розчинником, тестування та налаштування під умови експлуатації у покупця. Можемо просто заправити принтер розчинником і Ви самі заправите його чорнилом і налаштуєте.

Принтер постачається в такому вигляді

Videojet_37e


Запчастин на такі моделі принтерів повно, тільки у нас їх вагон і маленька машинка. 

Зазначені принтери були нами відновлені до робочого стану. В принтерах замінені усі ресурсні вузли, вони пройшли повний технічний огляд і сервісне обслуговування. Обладнання в хорошому стані, принтери мають робочий ресурс не менше нового(це якби їх ще випускали нові 😉).  

Характерною особливістю ранніх моделей принтерів Videojet, є те, що вони працюють десятиліттями, а вартість їх володіння (сервісне обслуговування + чорнила та розчинник) в рази дешевше нових моделей маркіраторів Videojet. Немає ніяких кодів і чіпів, але треба з турботою та шанобливо ставитись до оператора принтера яких уміє з таким принтером «розмовляти» та обов’язково читати інструкцію на принтер. 

Я особисто знаю на підприємствах України шанувальників  Videojet 37 які розбирають його на молекули і збирають назад(а це важливо 😊) протягом 3-х годин.

Принтер працює на стиненому повітрі від 2 Бар до 3,5 Бар, тому його резинова мембранна помпа коштує всього 120 євро, тоді як у нових моделей принтерів вартість помпи в зборі сягає і 1000 євро/доларів.(це у конкуренів, у нас дешевше 😊)

Принтер може друкувати до 2-х(двох) рядків 

Щоб Ви не шукали в чому підвох, то я Вам все розкажу:

- Принтер потрібно доукомплектувати стійкою для його закріплення на виробничій лінії;

- Потрібен оптичний датчик або енкодер(це додатково можете купити у нас, якщо Вам таки треба);

- Потрібна колба(система повітряної підготовки на одну колбу вистачить) для доочистки стисненого повітря(такого добра повно в інтернеті і Епіцентрі, якщо Ви самі не знайдете, то ми купимо для Вас);

- Якщо Ви хочете гарантію на принтер 6 місяців, то це буде інший «компот» і цей самий принтер буде коштувати дорожче, сервісна підтримка по телефону по його запуску входить у вартість 20 000 грн.;

- Якщо потрібна наша інсталяція принтера на Вашу виробничу лінію, то ми це зробимо за розумні гроші, але додаткові.


P.S. Користуючись запрошенням своїх зарубіжних партнерів Simaco GMBH, я побував у травні на виставці Interpack 2023 у Дюссельдорфі(Німеччина). Я привіз своїм партнерам цілий рюкзак зі зразками продукції виробництва України на яких було нанесене маркування чорнилами Simaco GMBH(теж Німеччина), я не міг привезти зразки кабельної, трубної, будівельної продукції та ще багато алкоголю 😊, бо на польській митниці і так сканували всіх і все до трусів. На цій виставці були всі відомі виробники маркувального обладнання, вони всі мені показали свої нові принтери, навіть такі яких ще немає в Україні, ми обмінялись контактами. Потім вони(Hitachi, Domino, Videojet та інші(не буду їх рекламувати 😊) прийшли на стенд Simaco GMBH подивитись на привезені мною зразки продукції виробництва Україна, а представник Videojet взагалі не зміг стримати сліз коли я показав йому продукт промаркований Videojet 37, десь приблизно так все і було і я Вам не брешу 😊.
Возврат к списку