26.05.2023

Маркування продукції - новітні технології в каплеструменевому принтері S200Plus

Як Ви вже знаєте наша компанія ТОВ «АТ ВІНТАЖ»  може запропонувати витратні матеріали(чорнила та розчинники) виробництва німецької компанії SIMACO GmbH,  запасні частини(різних ОЄМ виробників) до промислових маркіраторів (принтерів) HITACHI, VIDEOJET, WILLETT, LINX, DOMINO, MARKEM-IMAJE  та сервісне обслуговування зазначеного вище обладнання.

Також ми можемо Вам ще запропонувати і новітні каплеструменеві принтери S200Plus які можуть друкувати до 5 рядків, ціна такого принтера 3850$(в т.ч. ПДВ), оплата по курсу. Новий принтер об’єднав у своїй конструкції найкращі сторони добре відомих Вам і нам 😊 виробників такого обладнання.

Каплеструменевий принтер S200Plus  фактично безпілотник(Unmanned), залив в нього наші чорнила та розчинник і «поїхав» маркувати. Зручний інтерфейс з українським шрифтом, може надрукувати що завгодно і де завгодно чорними чорнилами, принтер можна заправити і кольоровими чорнилами. В комплекті з принтером постачається оптичний датчик продукта та стійка для кріплення друкуючої головки та оптичного датчика.


 Гарантія на принтер 12 місяців.

S200Plus__крупный план.jpg

Ink System_S200 Plus — AT Vintage Ltd.JPG

Print_S200Plus_AT Vintage Ltd.jpg


Возврат к списку