21.09.2023

Маркування продукції - харчовими чорнилами

Хочу Вам повідомити, що ТОВ «АТ ВІНТАЖ» ще більше розширила свій асортимент чорнил і тепер ми можемо запропонувати чорнила червоного кольору для маркування харчових продуктів. Нові харчові червоні чорнила на водній основі(95% їх складу це вода). Зазвичай такими чорнилами маркують курячі яйця, сири, ковбаси і т.п. Маркування може наноситись безпосередньо і на сам продукт без упаковки так і на упаковку харчового продукту. Чорнила при цьому не мігрують на харчовий продукт з упаковки. Ну і зрозуміло, що наші нові харчові чорнила не підлягають заходам державного контролю. 
Тепер вже не секрет, що вище зазначеними чорнилами ми можемо заправити наші нові каплеструменеві принтери S200Plus, також можемо заправити і деякі Ваші принтери.

Каплеструменевий принтер S200Plus може друкувати до 5 рядків, фактично принтер-безпілотник(Unmanned),  ціна такого принтера 3850$(в т.ч. ПДВ) по міжбанківському курсу.  Зі зручним інтерфейсом принтера і з українськими шрифтами, доступно надрукувати що завгодно і де завгодно.  В комплекті з принтером постачається оптичний датчик продукту та стійка для кріплення друкуючої головки та оптичного датчика.

Гарантія на принтер 12 місяців.

Нижче, якщо Вам цікаво 😊, Ви зможете побачити зроблені у нас в офісі фото пляшок з новими харчовими червоними чорнилами і розчинником до нього.

Чорнила для маркування курячих яєць.jpgВозврат к списку