15.02.2024

Маркування продукції новим принтером Unmanned S200Plus

Давно я не писав у розділі новин у нас на сайті, а писати я люблю. 😊 Як і раніше в своїх подібних листах хочу похвалити наш новий Каплеструменевий принтер S200Plus для маркування та наше підприємство ТОВ «АТ ВІНТАЖ».  Ми не перестаємо ремонтувати принтери відомих нам марок HITACHI, VIDEOJET, WILLETT, LINX, DOMINO  та заправляти їх чорнилами та розчинниками виробництва німецької компанії SIMACO GmbH, .

Порівнюючи всі ці принтери, я впевнено Вам можу сказати, що наші принтери найкращі по якості, по ціні, по вартості сервісного обслуговування, по вартості чорнила та розчинника до них і по комплектації. Я довго вибирав нові принтери які хотів би продавати і вибрав. Я бачив і ремонтував за 13 років роботи ТОВ «АТ ВІНТАЖ» усі принтери, я знаю скільки Вам коштує їх сервіс у нас і у них, скільки коштують витратні матеріали на них у нас і них. Я бачив декілька разів як такі принтери як у Вас на виробництві просто з ненавистю і полегшенням  викидали з другого поверху, щоб більше його не ремонтувати. 

Користуватись нашим принтером просто як смартфоном, не думаю, що Вам доводилось читати багато інструкцій на смартфон.

Набрати повідомлення на нашому принтері яке потрібно нанести на Ваш продукт, це як набрати повідомлення у Viber, головне мати пальці 😊. Яке повідомлення набрав, таке принтер і друкує, ось фото с монітора принтера S200Plus

Повідомлення для друку.jpg

Підключення наприклад енкодера до каплеструменевого принтера більше не вимагає від Вас проводити «танці з бубном» навколо маркіратора, досить вказати просто параметри енкодера і діаметр колеса які відміряють відстань між маркуваннями, підключення просте як кут у будинку.

Те саме стосується коли Вам потрібно робити маркування в режимі реверсу(тобто маркування відбувається  вліво - вправо, з розворотом) та режиму інверсії(догори дном або переворотом), що дозволяє використовувати один принтер на декількох виробничих лініях і синхронно з кроковим двигуном у кого він є на виробничій лінії. Зручна мобільна стійка для кріплення друкуючої головки та оптичного датчика для цього і іде в комплекті з принтером. 
Возврат к списку